Turnaj Easter Cup 2024 - U11

01.04.2024

U11 a U12 Nejmladší minižákyně a Přípravka

Slova trenéra: 

"Tak za sebou máme Easter Cup Brno 2024. Na tento turnaj jsme jeli v sestavě 15 děvčat a mixem ročníků od 2012 po 2015. Jelikož jsme měli v sestavě děvčata ročníku 2012, přihlásili jsme se do kategorie U12. V této kategorii jsme se utkali se soupeři z Prahy, Nitry, Košic, Rigy a nakonec s Valmierou. Všechny zápasy jsme nakonec odehráli v hale v Tuřanech.

Tento turnaj nám jasně ukázal, že se nemůžeme rovnat s kluby z Prahy, Košic nebo Rigy, jelikož základna a zázemí tamějšího basketbalu je úplně jinde, než jsme my. Soupeři z Nitry a z Valmiery už ale byli o něčem jiném. Konečně jsme na turnaji potkali soupeře, se kterým jsme se mohli rovnat.

Ikdyž byli soupeři vyšší, my jsme je doháněli naší dravostí a bojovností a rozhodně jsme jim utkání nedali zadarmo. V obou zápasech jsme předvedli výborný výkon.

Na tento turnaj jsme ale nejeli s ambicí vyhrát celý turnaj, ale chtěli jsme nabrat další zápasové zkušenosti a zahrát si se zajímavými soupeři.

Do zápasů zasáhla všechna děvčata, která se na turnaj nahlásila, někteří samozřejmě více a někteří méně, ale prostor dostala všechna.

Na to, že jsme poprvé hráli na vysoké koše, jsme se s tím dokázali vyrovnat a nestalo se, že bychom v zápase nedali ani koš. Což bylo, vzhledem k některým soupeřům, úspěchem.

Celý turnaj hodnotím pozitivně jak z hlediska našeho výkonu, tak z hlediska organizace (samozřejmě zde byly nějaké nejasnosti, ale věřím, že v případných budoucích ročnících, budou některé věci více vyjasněné).

Jelikož s námi jezdilo docela početné publikum, tak děkuji i všem rodičům, kteří nás přijeli podpořit. Doufám, že jste si to užili."

SKB Tišnov - USK Praha                                                                       8 : 105

SKB Tišnov - Good Angels Košice                                                     23 : 87

SKB Tišnov - BKM Junior UKF Nitra                                                   36 : 47

SKB Tišnov - BJBS Riga/Jugla                                                            12 : 80

SKB Tišnov - Valmiera                                                                         20 : 25