Výsledky  odehraných utkání

19.05.2024

Ženy - Městská liga - Finále

Pátek 10. 5. 2024

Šlapanice  - SKB Tišnov                                                                                                  40 : 56

Středa 15. 5. 2024

SKB Tišnov - Šlapanice                                                                                                     55 : 41


Ženy - Městská liga - Play-Off

Úterý 24. 4. 2024

KP Brno C - SKB Tišnov                                                                                30 : 74

Pátek 3. 5. 2024

SKB Tišnov - KP Brno C                                                                                 20 : 0


U14 Mladší žáci - JML

Sobota 21. 4. 2024

SK Žabovřesky B - SKB Tišnov                                                       45 : 70

SK Žabovřesky B - SKB Tišnov                                                        53 : 71


Neděle 22.4.2024

SKB Tišnov - Sokol Židlochovice                                                      91 : 26

SKB Tišnov - Sokol Židlochovice                                                      72 : 34

Slova trenéra: 

"U14 zakončili letošní soutěžní sezónu výhrami nad soupeři z Žabovřesk a Židlochovic a skončili tak bez porážky ve skupině o 5.-9. místo Jihomoravské ligy na konečném pátém místě tabulky.

Škoda, že díky nevyrovnanosti obou základních skupin, jsme v té svojí potkali nejlepší dva týmy soutěže z Blanska a Vysočiny a po prohrách se staršími a fyzicky zdatnějšími soupeři tak byli odkázání na souboje ve spodní části tabulky.

V možnostech týmu bylo určitě lepší umístění, na druhou stranu jsme v druhé části sezóny mohli dát příležitost zahrát si opravdu všem klukům."

R. Bílý 


U17 Kadeti - JML

Sobota 21.4. 2024

BK Sojky Pelhřimov - SKB Tišnov                                                     75 : 68

BK Sojky Pelhřimov - SKB Tišnov                                                      91 : 46


Ženy - Městská liga - Play-Off

Úterý 9. 4. 2024

KP Brno E  - SKB Tišnov                                                                   30 : 58  


Pátek 18. 4. 2024

SKB Tišnov - KP Brno E                                                                   20 : 00


U14 Mladší žákyně - Liga

Sobota 21.4 2024

Tišnov - BSK Jičín                                                         50 : 63

Body: Dvořáčková 2 , Duchoslavová A. 8, Kohoutová 9, Bedřichová A. 20, Pavlíčková 4, Procházková 3, Štursová 2, Slaninová 2.

Neděle 22.4.2024

Tišnov - Trutnov                                                            42 : 56

Body: Dvořáčková 10 , Duchoslavová A. 8, Kohoutová 5, Bedřichová A. 10, Beranová 2, Procházková 4, Marková 1, Štursová 2.


U11 Nejmladší minižákyně - OP

Sobota 13.4. 2024

KP Brno - SKB Tišnov                                                                      52 : 37

KP Brno- SKB Tišnov                                                                        41 : 53


Slova trenéra:

Včera, 13.4.2024, jsme odehráli poslední soutěžní zápasy sezóny 2023/2024. Čekal nás soupeř z Brna, a to KP Brno. Hráčky z KP se zápas od zápasu stále zlepšují a tak jsme tentokrát nejeli pro dvě jednoduché výhry, ale jeli jsme bojovat.

Tak jako ve většině zápasů i v tomto kole jsme experimentovali se sestavou, tentokrát jsme dali dohromady hráčky, které jsou celou sezónu v různých pětkách a byli jsme zvědaví, jak se toto složení osvědčí.

První zápas byl velmi náročný. Nedařilo se nám proměňovat jednoduché koše, v obraně to také nebylo úplně ideální a celkově nám tento zápas nevyšel. Ani jedna pětka nedokázala se soupeřem držet krok a tak jsme bohužel první zápas prohráli v poměru 37:52.

Do druhého zápasu jsme nechali sestavu nezměněnou, jen jsme prohodili pětky mezi sebou a tento krok se ukázal jako dobrý. Obě pětky v zápase odvedly přesně takovou práci, jakou jsme potřebovali. První pětka udržela soupeře a nenechala ho uskočit ve skóre a druhá pětka navyšovala náš náskok. V tomto zápase se hráčkám KP přestalo dařit a chvílemi to i vypadalo, že jim dochází síly, ale u nás naopak hráčky ožívaly a držely v naší hře vysokou kvalitu a nasazení.

Díky tomu se nám podařilo druhý zápas vyhrát v poměru 53:41 a zakončit celou sezónu výhrou.

Tyto zápasy nám opět ukázaly naše slabiny. Největší slabinou tentokrát bylo týmové chování, které se nám nakonec podařilo napravit a dostat všechny holky na stejnou vlnu. Tato práce nám bude ještě chvíli trvat, ale musíme na ní zapracovat jak my trenéři, tak i Vy, rodiče. Nemůžeme si dovolit, aby si hráčky vzájemně říkaly, kdo co pokazil. Ale musí se vzájemně podporovat a v nejtěžších chvílích si pomoct. Což se nám nakonec podařilo a v zápasech to bylo znát..

Jako další velkou slabinou v tomto dvojzápase bylo tentokrát, ikdyž se mi to nepíše lehce, naše publikum. Chápu Vaše rozhořčení, kdy jsou Vaše děti v zápasech otloukány nebo nebyl odpískán nějaký prohřešek. Ne vždy je to v rámci pravidel, ne vždy je to fér, ale pokud sledujete basket, víte, že se tyto věci bohužel stávají ve všech kategoriích na všech úrovních. A to nejen v basketu. To, že budete křičet na Vaše děti, co mají dělat nebo křičet na rozhodčího, že dle Vás něco neodpískal, bohužel hře nijak nepomůže, ba naopak, holky to vše vnímají a dle mě jim to v herní pohodě rozhodně nepomůže.

Samozřejmě bych byl nerad, aby tato slova bral někdo osobně. Jen se prosím všichni zamysleme, jakým způsobem chceme holky podporovat.

Všem rodičům a holkám děkuji za celou sobotu. Samozřejmě také děkuji za podporu a pomoc během celé sezóny. 

S pozdravem

Jarda Pařízek 


U14 Mladší žákyně - Liga

Nedele 7.4 2024

BC Benešov - SKB Tišnov                                                                    77 : 47 

Body: Dvořáčková 8, Duchoslavová A. 8, Kohoutová 2, Bedřichová A. 18, Duchoslavová M 1, Procházková 8, Marková 1, Slaninová 1

U14 Mladší žáci - JML

Sobota 6. 4. 2024

BASKET Brno - SKB Tišnov                                                                 51 : 105

BASKET Brno - SKB Tišnov                                                                 37 : 75Ženy - Městská liga

Středa 3. 4. 2024

Renocar Podoli  - SKB Tišnov                                                             47 : 61   


Ženy - Městská liga

Středa 27. 3. 2024                                                                                                

Sokol Šlapanice  - SKB Tišnov                                                           70 : 67             


U11 Nejmladší minižákyně - OP

Sobota 23.3. 2024

Vlčata Žďár - SKB Tišnov                                                                          52 : 34

Vlčata Žďár - SKB Tišnov                                                                          58 : 47


Slova trenéra:

Dobrý den / Ahoj,

máme za sebou předposlední kolo zápasů kategorie U11. Tentokrát nás čekal výjezd do Žďáru nad Sázavou a to v ne úplně ideální dobu. Zápasy byly naplánovány na 16 hodinu a 17:45. K tomuto času zápasů našich nejmladších hráček se nebudu vyjadřovat.

Tentokrát jsme měli na zápasy staro-nové, značně omlazené trenérské duo - Peťu a Sáru. Holky se zhostily role trenérek velmi dobře dokázaly vést družstvo velmi kvalitním způsobem. Navíc našim holkám ukázaly nové předzápasové "rituály", které pomáhají utužit týmového ducha.

První zápas se nám velmi dařil až do druhého poločasu. První poločas holky předváděly výborný výkon, kdy se dařilo jak v obraně, tak i v útoku. Bohužel do druhého poločasu se nám tento výkon nepodařilo přenést. Ve druhém poločase se nám přestalo dařit v obraně i v útoku. Dostávali jsme jednoduché koše a na naše jsme se moc nadřeli. Opět se ukázalo, že máme velké rezervy ve fyzické kondici. Rychlostně se relativně dokážeme přizpůsobit, ale nevydržíme běhat celý zápas. Samozřejmě v případě těchto zápasů do našeho výkonu mohla promlouvat i pozdní hodina těchto utkání. Konečné skóre zápasu bylo 34:52 ve prospěch domácího Źďáru.

Do druhého zápasu se nám podařilo najít ještě zbytek sil a vstoupili jsme do něj velmi dobře. Dokázali jsme vytvářet tlak v obraně a proměňovat jednoduché příležitosti ke skórování.

V poločase jsme se drželi v rozestupu tří bodů a hra, kterou jsme předváděli byla velmi kvalitní. Ve druhém poločase jsme stále drželi krok se soupeřem, ale v poslední čtvrtině jsme odpadli jak fyzicky, tak i mentálně. Nedařilo se nám zakončovat a ani v obraně jsme už nestíhali. Soupeř bohužel každou naši chybu trestal a díky šňůře devíti bodů v poslední čtvrtině nám odskočil a zápas dokázal urvat ve svůj prospěch. Konečné skóre druhého zápasu 47:58 ve prospěch Žďáru.

V obou zápasech jsme měli výborné první poločasy, ale bohužel se nám nepodařilo vysoké tempo udržet celý zápas. Opět ale všechny holky - jak trenérky, tak i hráčky - mohu jen chválit. Trenérky výborně zastoupily absentující trenéry a určitě si dovedeme představit, že by mohly jezdit na více zápasů a to buď jako sehrané duo nebo jako doplnění ke stávajícím trenérům. Hráčky bojovaly celé zápasy na plný plyn, opět nevypouštěly žádné souboje a rozhodně vítězství soupeři nedaly zadarmo.

Děkujeme skvělé divácké kulise, která nás doprovodila z Tišnova. Díky ní jsme se ani necítili jako na hřišti soupeře, ale spíše jako v domácím prostředí.

S pozdravem

Jarda Pařízek 


Ženy - Městská liga

 Pátek 22. 3. 2024

SKB Tišnov  - VSK VUT Brno                                                                 77 : 51                                                     


U14 Mladší žáci - JML

Neděle 17.3. 2024

Sokol Židlochovice - SKB Tišnov                                                     35 : 96

Body: Bílý 14, Hauser 14, Kropáček 12, Jánoši, Kreps 10, Vala 8, Jůza 7, Georgiev, Pleskal 6, Pokorný 4, Dvořák, Chaloupka 2, Benc 1

Sokol Židlochovice - SKB Tišnov                                                     33 : 108

Body: Kreps 22, Jůza 12, Georgiev, Pleskal 11, Benc, Dvořák, Vala 9, Kropáček, Pokorný 6, Bílý, Jánoši, Chaloupka 4, Hauser 2


U14 Mladší žáci - JML

Sobota 16.3. 2024

SKB Tišnov - SK Žabovřesky B                                                            56 : 52

Body: Georgiev 12, Vala 11, Jůza 10, Bílý 8, Kreps 4, Benc, Hauser, Chaloupka, Kropáček, Pleskal 2, Veselý 1

SKB Tišnov - SK Žabovřesky B                                                            67 :64

Body: Georgiev 20, Jůza 11, Bílý 8, Vala 7, Hauser, Kropáček 6, Kreps 4, Benc, Pleskal 2, Gabriel 1


U14 Mladší žákyně - Liga

Neděle 17.3. 2024

SKB Tišnov - BA Sparta Praha                                                              53 : 64

Body: Dvořáčková 13, Duchoslavová A. 8, Kohoutová 4, Bedřichová A. 7, Nováková 5, Beranová 6, Kněžínková 6, Procházková 2, Štursová 2.


U17 Kadeti - JML

Sobota 16.3. 2024

SKB Tišnov - Znojmo                                                                          66 : 54

SKB Tišnov - Znojmo                                                                          68 : 82


U17 Kadetky - JML

Sobota 9.3. 2024

SKB Tišnov - Žďár n. S.                                                                       56 : 67

SKB Tišnov - Žďár n. S.                                                                        0 : 20


U17 Kadeti - JML

Sobota 9.3. 2024

SKB Tišnov - BBK Blansko                                                                 60 : 92

SKB Tišnov - BBK Blansko                                                                 43 : 103

V sobotu 16.3.2024 všechny zveme na dvojutkání proti Znojmu, proti kterému jsme u nich prohráli těsně o 7 a 10 bodů. 


U14 Mladší žáci - JML

Neděle 3.3. 2024

SKB Tišnov - Basket Brno                                                                      100 : 23

Body: Georgiev 17, Jůza 13, Vala 13, Sebera 12, Hauser 10, Bílý 8, Dvořák 6, Veselý 6, Benc 4, Jánoši 4, Kropáček 4, Pleskal 3

SKB Tišnov - Basket Brno                                                                  88 : 22

Body: Sebera 18, Bílý 14, Georgiev 14, Hauser 11, Jůza 7, Benc 6, Dvořák 6, Kropáček 4, Pleskal 4, Gabriel 2, Pokorný 2


U17 Kadeti - JML

Sobota 2.3. 2024

BC Vysočina B - SKB Tišnov                                                                 90 : 60

BC Vysočina B - SKB Tišnov                                                                  78 : 68

Slova trenéra:

"Ahoj všichni,
Rád bych poděkoval dobrovolníkům za pomoc s dopravou a klukům za včerejší bojovný výkon. Rozhodně jsme nebyli horším týmem než Jihlava. Rozhodla produktivita a pár chyb v obraně. I když pod košem měli výškovou převahu, dokázali jsme se jim vyrovnat. Nyní nás čeká v sobotu 9.3. 2024 doma tým Blanska. 


Zdeněk Havelek - trenér "

U11 Nejmladší minižákyně - OP

Sobota 2.3. 2024

SKB Tišnov - Sokol Lanžhot                                                                        47 : 31

SKB Tišnov - Sokol Lanžhot                                                                        49 : 44

Slova trenéra:

"Dobrý den / Ahoj,

máme za sebou další odehrané kolo soutěže děvčat U11. Opět jsme hráli na domácí palubovce a tentokrát proti děvčatům ze Sokola Lanžhot.

S tímto soupeřem jsme měli v sezóně negativní bilanci 1:3 a tak jsme chtěli udělat vše pro vyrovnání "série". Náš soupeř v posledních zápasech nepředváděl hru, na kterou jsme od něj v minulosti byli zvyklí a z posledních šesti zápasů si vezl šest porážek. My jsme byli rozhodnutí, že jim tuto sérii ještě o dva zápasy protáhneme.

Do prvního zápasu jsme doslova vlétli a než se soupeř rozkoukal, už prohrával o dvouciferné číslo. V tomto utkání se nám dařilo velmi dobrou obranou udržet mimo hru, z našeho pohledu, nejlepší hráčku soupeře a zároveň využívat možností, které jsme dostali k dispozici ke skórování. Proměňovali jsme jednoduché koše, dokázali doskakovat a hlavně jsme byli schopni svědomitě bránit.

Zápas skončil 47:31 v náš prospěch - polovina dnešní mise splněna.

Druhý zápas jsme tušili, že bude úplně o něčem jiném. A jak jsme tušili, tak i bylo. Na holkách byla znát únava z prvního zápasu, ale nedaly soupeři nic zadarmo. Opět jsme dokázali velmi dobře bránit, ale tak jako nám pomalu docházely síly, u soupeře to tak vůbec nevypadalo. Tam kde jsme už nestíhali, soupeř vycítil šancí na dobrý výsledek a šel si za tím. Naštěstí jsme se po každém pádu opět rychle oklepali a bojovali až do samého konce.

Díky této bojovnosti a nevzdání se do samého konce se nám podařilo i druhý zápas dotáhnout do vítězného konce v poměru 49:44 v náš prospěch.

V dnešním zápase se opět ukázalo, jak důležitá je obrana a s ní spojená fyzická kondice. Není jednoduché odehrát jeden zápas naplno a rozhodně není jednoduché odehrát dva zápasy naplno. Z mého pohledu se stále zlepšujeme, co se herní stránky týče, tak i té fyzické.

Holkám patří velké poděkování za dnešní výkony. Toto poděkování by nebylo samozřejmě kam směřovat, kdyby holky neměly podporu ze strany těch nejdůležitějších - Vás rodičů.

Takže děkuji i Vám.

S pozdravem

Jarda Pařízek."


Ženy - Městská liga

Čtvrtek 29. 2. 2024

VSK VUT Brno - SKB Tišnov                                                                      42 : 63 


U14 Mladší žákyně - Liga

Sobota 24.2. 2024

SKB Tišnov - BK Sojky Pelhřimov                                                              39 : 74 

Neděle 25.2.2024

BK Sojky Pelhřimov - SKB Tišnov                                                              90 : 30


U17 Kadetky - JML

Sobota 24.2. 2024

SKB Tišnov - Renocar  Podoli                                                              35 : 43

SKB Tišnov - Renocar Podoli                                                               57 : 65


Ženy - Městská liga

Pátek 23.2. 2024

SKB Tišnov - Šlapanice Brno                                                                 77:42 


U11 Nejmladší minižákyně - OP

Sobota 17.2. 2024

SKB Tišnov - Prostějov                                                                       46 : 40

SKB Tišnov - Žďár                                                                                53 : 55


Slova trenéra:

Dobrý den / Ahoj,

dnes jsme odehráli další kolo zápasů soutěže nejmladších minižákyň U11. Na naší domácí palubovce jsme přivítali soupeře ze Žďáru a z Prostějova.

První zápas jsme hráli s děvčaty z Prostějova, které přijely pouze v devíti hráčkách. I přes to, že dojely v takovém počtu, držely si hráčky Prostějova docela solidní náskok. Po celé tři čtvrtiny zápasu jsme nebyli schopni najít potřebné tempo a báli jsme se cokoliv předvést. Po třech čtvrtinách jsme ztráceli celých 15 bodů! Naštěstí se hráčky probraly v poslední čtvrtině a začali jsme konečně hrát i basketbal. Konečně jsme začaly předvádět hru, kterou bychom měli předvádět po celou dobu zápasu. Tlak v obraně, nevypuštěn žádný souboj a proměnění koše. A jelikož se říká, že zápas končí až závěrečným hvizdem rozhodčího či sirény, my jsme se tím dnes řídili. Po finálním hvizdu bylo na výsledkové tabuli skóre 46:40 v náš prospěch. Koncovka se nám vydařila na výbornou a výsledek stojí za to.

Druhý zápas jsme odehráli proti Vlčatům ze Žďáru. S tímto družstvem jsme sehráli pár přátelských zápasů a nikdy se nám moc nevydařily. Dnes se ovšem nejednalo o přátelák, ale o regulérní soutěžní zápas a ty se hrají na úplně jiné úrovni. My jsme od začátku zápasu předváděli hru jako na konci prvního zápasu. Bojovali jsme, výborně bránili a proměňovali koše. Řekl bych, že jsme docela dost zaskočili soupeře, který na naši hru nebyl tolik připraven. První poločas skončil 30:30 a tak jsme začínali druhou půli zase od nuly. I v druhém poločase jsme pokračovali ve velmi fyzicky náročné hře, která nám přinášela ovoce. Stále jsme se přetahovali o koš maximálně o dva. Dokonce jsme donutili soupeře, aby na poslední čtvrtinu spojil svoje dvě nejlepší hráčky. Konečný výsledek sice nebyl v náš prospěch - 53:55, ale chyběl kousek a měli bychom dvě důležité výhry, které bychom vybojovali skvělou koncovkou.

Celý dnešní den byl ještě okořeněn "módní přehlídkou", kdy si spousta rodičů a jejich dětí zkoušeli velikosti mikin, které chystáme, abychom na zápasy jeli všichni jako jeden tým.

Celkové dojmy z dnešních zápasů jsou rozhodně pozitivní, holky makaly a ikdyž nám trvalo se rozjet, dokázali jsme hrát velmi vyrovnaně a předvádět to, na čem pracujeme.

Na konec jen připomínám, kdo má zájem o mikinu, vzorky budu brát v úterý na trénink. Kdo má zájem o soustředění nebo o turnaj v Ostravě, hlaste se mi co nejdříve.

Děkuji

S pozdravem

Jarda Pařízek 


Ženy - Městská liga

Pátek 16.2. 2024

SKB Tišnov - Renocar Podolí                                        72:50    (21:14 38:29 57:39)


U11 Nejmladší minižákyně - OP

Neděle 28.1. 2024

BK Blansko - SKB Tišnov                                                         71 : 19

BK Blansko - SKB Tišnov                                                        56 : 20


Ženy - Městská liga

Čtvrtek 26.1. 2024

Žabiny Brno C - SKB Tišnov                                        70:64 (14:14 32:29 46:46)


Ženy - Městská liga

Středa 25.1. 2024

SKB Tišnov - SLOVAN-KÁ  Černá Pole                        68:39 (21:5 32:16 54:29)
  


U17 Kadeti - JML

Sobota 20.1. 2024

SKB Tišnov - TJ Třebíč                                                                       45 : 73

SKB Tišnov - TJ Třebíč                                                                       65 : 96


U17 Kadetky - JML

Sobota 20.1. 2024

SKB Tišnov - Uherský Brod                                         80 : 59 (20:14 45:27 61:41)

SKB Tišnov - Uherský Brod                                         66 : 49 (25:13 43:25 52:40)


Ženy - Městská liga

Středa 17.1. 2024

SKB Tišnov - Renocar Podoli                                                                  75 : 40  


U17 Kadetky - JML

Sobota 13.1. 2024

KP Brno B - SKB Tišnov                                             66 : 32  (16:11 31:17 44:27)

KP Brno B - SKB Tišnov                                             46 : 22 (10:10 20:14 34:18)


U11 Nejmladší minižákyně - OP

Sobota 13.1. 2024

SKB Tišnov - KP Brno                                                                       65 : 39

SKB Tišnov - KP Brno                                                                        51 : 45

Slova trenéra:

"Dnes jsme odehráli další kolo zápasu proti týmu KP Brno. Do zápasů nám dnes vstoupilo větší množství děvčat, jelikož minulé zápasy jsme vyhráli vyšším rozdílem a tak jsme dali šanci i holkám, které na zápasy normálně nejezdí. Tato děvčata dostala slušnou minutáž a doufejme, že tyto zkušenosti v budoucnu využijí.

Oba zápasy pro nás skončily vítězně, a to 65:39 a 51:45.

V prvním zápase jsme proměnili spoustu jednoduchých košů a dařilo se nám i v obraně. Díky náskoku jsme si mohli dovolit pošetřit opory a dát čas méně zkušeným holkám. Na čem musíme stále pracovat jsou doskoky a případné zakončení z doskoku. Z těchto pozic neproměňujeme jednoduché koše a stojí nás to spoustu sil, které nám pak chybí v průběhu hry. Co se nám relativně daří je vyhazování z autů. Kdy jsme se dost často dostáváme do jednoduchých situací, které jsme schopni proměňovat.

Druhý zápas byl o něco vyrovnanější. V tomto zápase se opět projevila únava holek a proto zápas nebyl tak jednoduchý, jako zápas předchozí. V tomto zápase se nám, oproti prvnímu, dařily doskoky a jejich proměňování a rychlé protiútoky. V čem jsme měli rezervy, byla naopak obrana.

Ale zápas se nám podařilo dotáhnout do vítězného konce a získali jsme dvě výhry.

Celkově opět vydařený víkend s výbornou kulisou jak domácích, tak i hostujících fanoušků.

Všem za naše družstvo děkujeme.."


Ženy - Městská liga

Pátek 12.1. 2024

SKB Tišnov - VSK VUT Brno                                        76 : 55 (19:19 41:27 60:42)


U17 Kadeti - JML

Sobota 6.1. 2024

 SKB Tišnov - BBK U17                                                                       56 : 46 

SKB Tišnov - BBK U17                                                                         71 : 31


U14 Mladší žáci - JML

Sobota 6.1. 2024

BC Vysočina -  SKB Tišnov                                                                                                                        82 : 35

Body:  Benc 8, Vala 5, Georgiev 4, Hauser 4, Pleskal 4

BC Vysočina - SKB Tišnov                                                                                                                         81 : 43

Body: Hauser 10, Georgiev 8, Jůza 8, Vala 8, Kreps 4


U11 Nejmladší minižákyně - OP

Neděle 17.12. 2023

Sokol Lanžhot - SKB Tišnov                                                                                                                        56 : 26

Sokol Lanžhot - SKB Tišnov                                                                                                                        47 : 20

Slova trenéra: 

"Dnes nás čekalo šesté kolo zápasů soutěže U11. Toto kolo nás zavedlo až do města Lanžhot, se kterým jsme doma hráli 1:1. Od tohoto zápasu jsme měli velká očekávání, ale bohužel nám nevydrželo zdraví a jeli jsme na zápas v oslabené sestavě, tedy oslabené a nekompletní. Na zápasy jsme vyrazili jen v 10 holkách. Čekal nás velmi náročný dvojzápas a pro holky velká zkouška, zda budou schopny uběhat vše bez střídání. Oba zápasy skončili výsledkově ve prospěch soupeře - 26:56 a 20:47, ale na to, že jsme jeli bez střídání a soupeř měl plnou sestavu, holky předvedly výborný výkon. Nenechaly žádný míč soupeři jen tak, o vše bojovaly a velmi zápas soupeři ztěžovaly.

Bohužel nás chvilkami opustilo štěstí a na každý koš jsme se moc nadřeli, soupeř naopak využíval a proměňoval svoje šance.

Co se herního času týče, tak dnes jej měly všechny holky dostatek a myslím, že ukázaly vše, na čem pracujeme. Dnes to nebyla hra jednotlivce, ale byl to pěkný týmový výkon.

Moc se mi líbí stále se lepšící komunikace během hry, vzájemná podpora holek jak z lavičky, tak i během hry.

A i když dnes máme dvě prohry, tak se rozhodně nemáme za co stydět."


U14 Mladší žáci - JML

Sobota 9.12. 2023

SKB Tišnov - BK Velké Meziříčí                                                                                                                      60 : 48

Body: Bílý 13, Vala 11, Hauser 10, Jůza 10, Georgiev 6

SKB Tišnov -  BK Velké Meziříčí                                                                                                                      83 : 43

Body: Sebera 20, Hauser 16, Jůza 10, Pleskal 10, Chaloupka 9, Bílý 6, Gabriel 6, Dvořák 2, Habart 2, Zejda 2   


U17 Kadetky - JML

Sobota 9.12. 2023

Ústí nad Orlicí - SKB Tišnov                                                                                                  32 : 61 (4:15 12:40 19:55)

Ústí nad Orlicí - SKB Tišnov                                                                                                  50 : 84 (14:21 27:46 31:63)


Ženy - Městská liga

Středa 6.12. 2023

SKB Tišnov - KP Brno C                                                                                                        59 : 48 (16:6 29:26 36:35)


U11 Nejmladší minižákyně - OP

Sobota 2.12. 2023

Žabiny Brno - SKB Tišnov                                                                                                                               64 : 34

Žabiny Brno -  SKB Tišnov                                                                                                                              65 : 24


Ženy - Městská liga

Pátek 1.12. 2023

Šlapanice - SKB Tišnov                                                                                                                                       58 : 62


U17 Kadetky - JML

Neděle 26.11. 2023

 Uherský Brod - SKB Tišnov                                                                                                 57 : 61 (10:16 29:31 39:49)

Uherský Brod - SKB Tišnov                                                                                                  52 : 61 (6:18 20:34 37:47)


U14 Mladší žáci - JML

Sobota 25.11. 2023

BK Velké Meziříčí -  SKB Tišnov                                                                                                                 30 : 94

Body: Bílý 16, Sebera 14, Georgiev 13, Pleskal 13, Hauser 12, Kreps 8, Dvořák, Jůza, Vala 4, Chaloupka, Uhmann, Veselý 2 

BK Velké Meziříčí - SKB Tišnov                                                                                                                  44 : 79

Body: Sebera 20, Georgiev 15, Bílý, Hauser, Vala 8, Kreps 6, Chaloupka, Pleskal 4, Jůza, Uhmann, Veselý 2


Ženy - Městská liga

Úterý 21.11. 2023

KP Brno E  - SKB Tišnov                                                                                                                                     39 : 66


U14 Mladší žákyně - Liga

Pátek 17.11. 2023  

SKB Tišnov - KP Brno                                                                                                                                           19 : 91

Body: Dvořáčková 4,Duchoslavová A. 1, Kohoutová 4, Nováková 2, Beranová 2, Klimešová1, Procházková 2, Štursová 3

Sobota 18.11.2023

SKB Tišnov - Pardubice                                                                                                                                       16 : 116

Body: Duchoslavová A. 2, Kohoutová 3, Bedřichová 2, Nováková 3, Duchoslavová M. 2 Procházková 2, Kopáčková 2

Neděle 19.11.2023

SKB Tišnov - Pelhřimov                                                                                                                                       29 : 80

Body: Dvořáčková 2, Duchoslavová A. 9, Kohoutová 2, Bedřichová 1, Nováková 5, Klimešová 2, Kopáčková 4, Štursová 4


U17 Kadetky - JML

Sobota 18.11. 2023

Renocar Podoli - SKB Tišnov                                                                                              68 : 55 (16:16 32:24 49:37)

Renocar Podoli - SKB Tišnov                                                                                              46 : 67 (11:18 24:28 33:49)


Ženy - Městská liga

Středa 13.11. 2023

Slovan-Ká small Machines ČP  -  SKB Tišnov                                                                     49 : 66 (10:17 18:39 35:52)


U17 Kadetky - JML

Neděle 12.11. 2023

SKB Tišnov - KP Brno B                                                                                                      49:42     (12:6 22:18 30:36)

SKB Tišnov - KP Brno B                                                                                                     53:43     (19:13 27:20 37:29)


U11 Nejmladší minižákyně - OP

Sobota 11.11. 2023

SK K2 Prostějov  - SKB Tišnov                                                                                                                     27 : 53

SK K2 Prostějov - SKB Tišnov                                                                                                                      42 : 47

Slova trenéra

Tak je za námi čtvrté kolo zápasů kategorie U11. A toto kolo je pro nás vítězné. Tentokrát jsme se vydali na výlet do Prostějova, kde jsme se jeli utkat se soupeřem, který prozatím nepoznal, jaké to je vyhrát v této sezóně. Do Prostějova jsme jeli s tím, že my tu sérii chceme potáhnout i o utkání s námi.

Oba zápasy jsme vyhráli, první v poměru 27:53 a druhý 42:47. Oba zápasy byly z naší strany jako noc a den. Po výborném výkonu ze zápasu číslo jedna jsme měli co dělat, abychom druhý zápas také vyhráli.

V prvním zápase jsme dokázali velmi dobře fyzicky pracovat - byli jsme rychlejší a dravější. Díky naší bojovnosti jsme první zápas jednoznačně vyhráli.

Druhý zápas ale byl pravým opakem prvního. Bohužel nám velmi rychle docházely síly a tak jsme se nemohli opřít o vlastnosti, které nám pomohly v prvním zápase. Soupeř na nás nastoupil s velice tvrdou hrou, které jsme se nedokázali moc přizpůsobit a ztráceli jsme proto mnoho míčů. Soupeř naše ztráty trestal a stále se nás držel. Vyrovnané skóre se drželo až do samého závěru zápasu, ale díky dobré obraně v koncovce se nám podařilo vedení udržet a odjet z Prostějova s plným počtem bodů.

Moje shrnutí je jednoduché, jeli jsme pro dvě výhry a ty jsme si odvezli. Cesta byla trochu trnitější než jsem čekal, ale nic jsme nevzdali a šli si za naším cílem. 


U17 Kadeti - JML

Sobota 11.11. 2023

Blansko - SKB Tišnov                                                                                                                                    102 : 15

Blansko - SKB Tišnov                                                                                                                                    122 : 29


Ženy - Městská liga

Středa 8.11. 2023

SKB Tišnov - Renocar Podolí                                                                                              71 : 47 (20:14 38:22 48:31)


U17 Kadeti - JML

Neděle 5.11. 2023

Znojmo - SKB Tišnov                                                                                                                                56 : 49 

Znojmo - SKB Tišnov                                                                                                                                63 : 53


U14 Mladší žákyně - Liga 

Sobota 4.11. 2023 a neděle 5.11.2023

SKB Tišnov - Prostějov                                                                                                                                41 : 64

Body: Dvořáčková 4,Duchoslavová A. 6, Kohoutová 6, Bedřichová A. 3, Duchoslavová M. 2, Sčasná 4, Kopáčková 2, Kněžínková 2, Procházková 6, Štursová 2, Slaninová 4

SKB Tišnov - Zlin                                                                                                                                           42 : 82

Body: Dvořáčková 4, Duchoslavová A.18, Kohoutová 2, Bedřichová 9, Klimešová 2, Procházková M. 2, Štursová 4, Slaninová 1


U14 Mladší žáci - JML

Sobota 4.11. 2023

SKB Tišnov - BBK Blansko                                                                                                                          55 : 63

SKB Tišnov - BBK Blansko                                                                                                                          56 : 51


U17 Kadetky - JML

Sobota 4.11. 2023

Vlčice Žďár - SKB Tišnov                                                                                       64 : 57       (15:14 29:28 46:45)

Vlčice Žďár - SKB Tišnov                                                                                       79 : 78 pp (16:18 32:37 53:57 68:68)